Do darmowej dostawy brakuje

Plakaty motoryzacyjne w Twojej przestrzeni: Jak wybrać?


 
Chcesz kupić plakat z samochodem, ale masz problem żeby wybrać? Chętnie Tobie pomożemy. Gwarantujemy, że po przeczytaniu tego wpisu wszelkie Twoje wątpilości zostaną rozwiane i zamówisz plakat samochodowy, na który będziesz patrzeć z uśmiechem każdego dnia!

Wybierając plakaty motoryzacyjne, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów:
 1. Styl plakatu
  Dobierz plakaty samochodowe, które pasują do wystroju wnętrza. Możesz wybrać plakaty vintage, plakaty samochodów klasycznychplakaty samochodów współczesnych, plakaty minimalistyczne lub inne, w zależności od charakteru pomieszczenia.
   
 2. Marka i model samochodu
  Możesz wybrać plakat z autem, który kiedyś był w Twoim posiadaniu. Za każdym razem kiedy spojrzysz na plakat, będzie Tobie on przypominał o wszystkich chwilach związanych z tym samochodem. Tutaj możesz zamówić plakat z własnym autem!

  Jeśli kupisz plakat z autem, które jest Twoim marzeniem, to patrząc każdego dnia będziesz zmotywowany, aby kiedyś takim zaparkować we własnym garażu.
   
 3. Jakość plakatu
  Inwestuj w plakaty wykonane z wysokiej jakości materiałów, które będą wyglądać estetycznie i trwałe przez długi czas. Wybierając plakat w naszym sklepie nie musisz się o to martwić. ​Nigdy nie otrzymaliśmy zwrotu z tytułu złej jakości produktu - przeczytaj opinie tutaj!
 

Dopasowanie rozmiaru plakatu do przestrzeni


Rozmiar plakatu musi być adekwatny do przestrzeni, w której ma być on umieszczony, jest to kluczowe dla osiągnięcia harmonii i estetyki wnętrza. Oto kilka wskazówek, jak to zrobić:
 1. Oceń wielkość przestrzeni
  Zmierz ścianę, na której chcesz umieścić plakat auta, aby określić, jaki rozmiar będzie odpowiedni. Pamiętaj, że zbyt duży plakat może przytłoczyć wnętrze, a zbyt mały może się w nim "zgubić".
   
 2. Uwzględnij odległość
  Im większa odległość między plakatem samochodowym a widzem, tym większy może być plakat. W małych pomieszczeniach lepiej sprawdzą się plakaty o mniejszych rozmiarach.
   
 3. Skonsultuj się z ekspertem
  Jeśli nie jesteś pewien, jaki rozmiar plakatu wybrać, skonsultuj się z nami. Zawsze z chęcią pomagamy w dobrze plakatu auta pod Twoje potrzeby. 

Wykorzystując te wskazówki, możesz stworzyć atrakcyjne i spójne wnętrza z wykorzystaniem dekoracyjnych plakatów samochodowych.
 

Skonsultuj wybór plakatu z ekspertem

Napisz do nas maila (info@carobsessed.pl) i wyślij zdjęcia pomieszczenia, w którym chcesz umieścić plakat samochodowy.

Zapis do newslettera
Opinie o carobsessed.pl na Opineo.pl Sklep Car Obsessed na Allegro