Do darmowej dostawy brakuje
Z PASJI DO MOTORYZACJI

Jesteśmy motomaniakami od lat. Samochody sprawiają nam ogromną frajdę, ale dostrzegamy w nich coś więcej niż tylko pojazd silnikowy czy środek transportu. Zachwyca nas design od klasyków po supernowoczesne, kosmiczne projekty. W życiu prywatnym motoryzacja jest naszą pasją, a tym co pozytywnie nas nakręca chcemy się dzielić :).

MOTORYZACJA OKIEM ARTYSTÓW

Fotografia, rysunek i grafika motoryzacyjna są dziś osobnymi kategoriami sztuki, cieszącymi się dużą popularnością w formie plakatów. Skoro można malować piękne krajobrazy to dlaczego nie równie piękne samochody? Te wyjątkowe prace dostępne w Car Obsessed zostały wykonane przez polskich artystów, związanych z motoryzacją zarówno prywatnie jak i zawodowo. W kategorii fotografii współpracujemy m.in. z Jakubem Kołakowskim, Mateuszem Próchnickim i Piotrem Wolszczakiemzaś rysunki to prace autorstwa Szymona Soboty, Mateusza Papierkowskiego i Erka Walaszczyka. Prace z kategorii grafik motoryzacyjnych są autorstwa m.in. Mateusza Wołka, Szymona Zakielarza, Michała Przęczki i Magdaleny Duszki.

PLAKATY WYSOKIEJ JAKOŚCI

Od samego początku było dla nas jasne, że niezależnie od techniki wykonania prace muszą prezentować się efektownie po wydruku. Dobór papieru i techniki druku okazały się nie lada wyzwaniem. Dziesiątki próbnych wydruków, porównywanie, sprawdzanie jakości i trwałości zajęły tygodnie, ale w końcu udało się wybrać odpowiednie opcje. Rysunki do złudzenia przypominają odręczną pracę, a fotografie są wyraziste i soczyste.

MOTOSPOŁECZNOŚĆ

W naszym zamyśle Car Obsessed to przystań dla twórców i pasjonatów motoryzacji. Chcemy promować zdolnych i ambitnych artystów, uwieczniających piękno samochodów poprzez fotografię, rysunek lub inne formy artystyczne. 
 
                                                      Darmowa Dostawa
Darmowa Dostawa już od 190zł
SZYBKA REALIZACJA
SZYBKA REALIZACJA Plakaty w 24h, kontury do 72h
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot Jasne zasady
Gwarancja Jakości
Gwarancja Jakości Tylko produkty najwyższej klasy
Zapis do newslettera
Opinie o carobsessed.pl na Opineo.pl Sklep Car Obsessed na Allegro