Do darmowej dostawy brakuje
Szukaj
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Ulubione Konto Koszyk
Menu
Czas rozstać się – na szczęście nie na długo - z opuszczonymi szybami w trakcie jazdy pozamiejskimi plenerami, rozkręconą na maksa klimą w upalnie dni w centrum miasta... Nastała jesień, równie atrakcyjna dla jazdy samochodem i podkreślająca walory czterech kółek w przeróżnych odsłonach.

Czy to w październikowym słońcu czy strugach deszczu, motomaniacy docenią jesienne piękno. Choć wkradające się wszędzie liście czy parujące szyby mogą nieco irytować :).
To dobry czas by nieco jesiennego kolorytu wprowadzić także do wnętrz mieszkań i domów. Nie samymi dyniami, kasztanami czy liśćmi ozdabiamy zakątki czterech ścian... Przyda się trochę sztuki w motoryzacyjnym duchu z nutą nostalgii i jesiennych barw...


Kolory jesieni w Car Obsessed


W kolekcji Car Obsessed dostępne są plakaty motoryzacyjne, które idealnie ozdobią wnętrza na nadchodzące jesienne miesiące. W odcieniach brązu, czerwieni, żółci czy miedzi znaleźć można wiele modeli samochodów różnych marek, w równie wielu interpretacjach współpracujących z nami artystów.


Modele samochodów w jesiennej odsłonie


Wśród digital artów prace autorstwa Mateusza Wołka, US.UNTO czy Duszka Car Art znaleźć można bogatą gamę jesiennych kolorów. BMW M3 E36 w kolorze Hellrot, Bugatti Veyron Silver & Mocca Brown, Lamborghini Huracan STO Oro Bacchus czy Porsche 911 964/ RUF CTR to zaledwie namiastka wzorów.

Dla miłośników fotografii czekają uwiecznione m. in przez Adimotive i Fryta Media jesienne momenty z udziałem BMW E46, BMW M3 G80 czy Porsche 911.

Z kolei entuzjaści rysunku radość odnajdą w pracach Erky, Matush Art czy Jakuba Bytniewskiego. Modele takie jak Lamborghini Diablo, Ferrari F40 czy Shelby Cobra to dzieła tworzone z największą precyzją i dokładnością.


Stwórz unikalne kompozycje


Poza szeroką gamą kolorystyczną, z powodzeniem stworzysz unikalne kompozycje dzięki możliwości wyboru formatów od A4 do B1. Wśród prac znajdziesz plakaty w orientacji zarówno pionowowej jak i poziomej. Wybierz ulubione modele i puść wodze fantazji tworząc motogalerię w biurze, domu lub w innym wnętrzu, gdzie motosztuka idealnie ozdobi ściany :)
 


Zamów plakat swojego samochodu


Jeśli w naszych zbiorach nadal nie ma Twojego ulubionego modelu pamiętaj, że możesz skorzystać z indywidualnego zamówienia. Wybrani artyści przygotują według Twoich wytycznych i preferencji unikalny projekt.


Zapis do newslettera
Opinie o carobsessed.pl na Opineo.pl Sklep Car Obsessed na Allegro